Szukasz auta? Spróbuj polecane strony z samochodami!

Szukasz dla siebie auta? Dlaczego nie spróbować przez znane i polecane strony internetowe, na których masz dużą szansę znalezienia odpowiedniego dla siebie pojazdu w dobrej kondycji zarówno wizualnej jak i technicznej? Koniecznie sprawdź nasz ranking – przedstawiamy dla Ciebie najlepsze strony z samochodami, na których z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

 Nr 1: www.otomoto.pl

To zdecydowanie najlepsza strona internetowa, na której możesz rozpocząć poszukiwania swojego samochodu. Prezentowane tutaj pojazdy są sprawdzone, znajdziesz tu oferty zarówno nowych, jak i używanych pojazdów. Strona posiada wiele ciekawych funkcjonalności. Na większości portali samochodowych zazwyczaj znajdujemy opis z podstawowymi informacjami dotyczącymi pojazdów a także trochę zdjęć, prezentujących pogląd na dany pojazd. Otomoto wychodzi ponad to. Po pierwsze, nasze poszukiwania auta rozpoczynamy od wpisania podstawowych informacji w filtry wyszukiwarki ogłoszeń. Możemy sprecyzować typy nadwozia, jakie nas interesują, marki, modele, generację. Ustawiamy zasięg cenowy, a także interesujące nas lata produkcji. Możemy także zadecydować o rodzaju paliwa oraz określonym przebiegu auta, na który realnie możemy się zgodzić w przypadku samochodów używanych i starszych modeli. Następnie, klikając odpowiedni przycisk, możemy zapoznać się z ciekawymi i najczęściej sprawdzonymi ofertami. Klikając w ogłoszenie, dowiemy się, czy sprzedawcą jest osoba prywatna, czy dealer samochodowy. Pod zdjęciami dowiemy się niemalże wszystkich szczegółów dotyczących naszego przyszłego potencjalnego samochodu – zatem poznamy dokładny przebieg, emisję dwutlenku węgla, spalanie w mieście, czy auto wyposażone jest w filtr cząstek stałych. Możemy także rzucić okiem na porównywarkę cen – i przekonać się, czy cena, za którą sprzedawca chce sprzedać swoje auto, podlega negocjacji i czy jest niższa, przeciętna czy wyższa od cen podobnych modeli dostępnych na rynku. Dodatkowym plusem tej strony jest możliwość skorzystania z rat kredytowych na kupno samochodu – jeśli zechcemy to auto nabyć. Oprócz tego, strona oferuje nam oszacowanie kosztu ubezpieczenia na ten pojazd w przypadku Warty. Strona ta jest naszym numerem jeden jeśli chodzi o strony z pojazdami, ponieważ jest bardzo informacyjna, rzetelna i powszechnie uznawana za bezpieczną do zakupu zarówno używanego, jak i nowego pojazdu. Decydując się na kupno samochodu z prezentowanych tu ofert wiesz, na co się piszesz.

Nr 2: OLX

OLX to portal holenderski, który służy do kupna i sprzedaży nie tylko samochodów, ale ze względu na łatwość obsługi tego portalu, znajduje się tutaj wiele ciekawych ogłoszeń. Na OLX możemy liczyć na przekrój podstawowych informacji dotyczących stanu interesującego nas auta. Znajdziemy tutaj także trochę ogłoszeń z portalu wskazanego powyżej. Na dobrą sprawę, Otomoto i OLX współpracują ze sobą, jednak więcej szczegółów o stanie samochodu znajdziesz na stronie na pierwszym miejscu w naszym rankingu.

Nr 3: Allegro

Na Allegro również mamy szansę znalezienia interesującego nas pojazdu. W kategorii dla samochodów możesz przejrzeć listy ofert pojazdów oferowanych zarówno przez osoby prywatne, jak i firmy zajmujące się handlowaniem samochodami. Dzięki ogłoszeniom Allegro, dowiesz się, co wchodzi w skład oświetlenia interesującego Cię pojazdu, co wchodzi w skład wyposażenia bezpieczeństwa, a co w wyposażenia dla komfortu jazdy. Możesz także zapoznać się z opiniami na temat danego sprzedawcy. Każde ogłoszenie Allegro dotyczące samochodów zawiera minimum wymaganych informacji, które mogą sprawić, że zainteresujesz się ofertą na poważnie.

Inne strony z ofertami samochodowymi

Oczywiście, istnieje szereg innych stron internetowych, na których znajdziesz wiele ofert pojazdów samochodowych. Na dobrą sprawę, nawet Facebook umożliwił sprzedaż pojazdów używanych dodając je do funkcjonalności Marketplace. Jednak to te trzy powyższe strony można z powodzeniem uznać za najbezpieczniejsze – choć to otomoto.pl wiedze prym, jeśli chodzi o znalezienie samochodu z zaufanego źródła. Jest najbardziej informatywne, przekazuje praktycznie wszystkie szczegóły techniczne, dlatego nie tracisz swojego cennego czasu, jeśli decydujesz się na zapoznanie osobiste z wybraną przez Ciebie ofertą.

Co po wybraniu oferty?

Nawet jeśli dana oferta samochodowa Cię zainteresuje, nigdy nie bierz kota w worku. Najlepiej jest umówić się ze sprzedawcą na jazdę próbną w określonym czasie, a następnie – lepiej jest wydać pewną kwotę na stacji diagnostycznej, żeby zweryfikować stan auta, niż kupić coś, co okaże się, że ma poważne wady i nie nadaje się do dalszego użytkowania. Przeprowadzając test na stacji diagnostycznej na własną rękę masz okazję zweryfikować, czy stan opisany w ogłoszeniu stoi w zgodzie ze stanem rzeczywistym interesującego Cię pojazdu. Portal Otomoto.pl dodatkowo pozwala oszacować, ile auto będzie kosztowało Cię w rzeczywistości w przypadku opłacenia ubezpieczenia, dlatego to najlepsze możliwe narzędzie na rynku polskim do oszacowania zakupu.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.